Detektyw gospodarczyPrzed rozpoczęciem współpracy z nową firmą, warto jest uprzednio zebrać na jej temat odpowiednie dane. W tym celu najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalistów, jakim jest detektyw gospodarczy. Jest to o tyle ważne bowiem pozwala zweryfikować wiarygodność potencjalnego kontrahenta. 

Wywiad gospodarczy polega na kontroli stanu faktycznego kontrahentów, ich wiarygodności płatniczej, zadłużeniach, zobowiązaniach oraz kontaktach handlowych. Nasi klienci sami decydują na jakiej płaszczyźnie ma się skupić detektyw gospodarczy i jakie dane pozyskać.

Doświadczony i profesjonalny detektyw gospodarczy bez problemu przeprowadzi pełny audyt różnych podmiotów, zweryfikuje dane zgromadzone na jego temat, zdobędzie dowody przeciw nieuczciwej konkurencji firmy. Tego typu działania mają na celu uchronienie naszych klientów przed stratami spowodowanymi przez nieuczciwych partnerów biznesowych.

Naszą specjalnością są sprawy gospodarcze. Detektyw wyposażony jest w najnowsze zdobycze technologii, w tym także informatyki śledczej.  

Zapewniamy najwyższej jakości usługi oraz pełną dyskrecję. Nasze działania charakteryzuje wysoka skuteczność oraz profesjonalizm.