PROFESJONALNIE | SKUTECZNIE | DYSKRETNIE

NAS

 

 

Profesjonalne usługi detektywistyczne

Profesjonalne usługi detektywistyczneCzasami w życiu borykamy się z problemem, z którym nie jesteśmy w stanie poradzić sobie sami. Bywa tak, że ów problem dotyczy kwestii rodzinnych oraz bardzo intymnych, którymi nie chcemy dzielić się z innymi osobami, nawet najbliższymi. Niestety, sytuacje losowe zmuszają nas do proszenia o pomoc. Agencja detektywistyczna Ostrowski oferuje profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie całego kraju. 

Podstawę naszej skuteczności opieramy na ponad 17 letnim stażu pracy w Policji, 10 letnim stażu w wydziale operacyjnym zajmującym się zbieraniu informacji o podmiotach i osobach oraz w poszukiwaniu osób zaginionych i poszukiwanych.  Doświadczenie zbudowaliśmy również na licznych przebytych szkoleniach i kursach w zakresie pracy operacyjnej i dochodzeniowej, które zakończone zostały certyfikacją.

Agencję detektywistyczną Ostrowski wyróżnia profesjonalizm, skuteczność oraz dyskrecja. Nasze usługi wykonujemy z poszanowaniem praw, stawiając dobro naszego Klienta na pierwszym miejscu. W każdej sprawie doradzamy jak najlepsze możliwe rozwiązania.
Świadczymy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie, całego kraju jak również za jego granicami.
Satysfakcja Klientów z naszych usług detektywistycznych  jest dla nas najistotniejsza, dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój kwalifikacji, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

Wyróżnia nas profesjonalizm, skuteczność oraz dyskrecja. Nasze usługi wykonujemy z poszanowaniem praw, stawiając dobro naszego Klienta na pierwszym miejscu. W każdej sprawie doradzamy jak najlepsze możliwe rozwiązania. 
Świadczymy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie, całego kraju jak również za jego granicami.
Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najistotniejsza, dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój kwalifikacji, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom.

_||_

Podstawę naszej pracy stanowi licencja detektywistyczna wydana przez Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp. o nr 0001158.

_||_

Posiadamy umowę ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej dla podmiotów prowadzących działalność detektywistyczną na gwarantowaną sumę 15000 Euro.

_||_

Działamy w oparciu o przyznane przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji zaświadczenie o wpisie do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych pod numerem RD-136/2016.

_||_

Współpracujemy z kancelariami prawniczymi świadczącymi rzetelne i profesjonalne usługi.